Lista aktualności Lista aktualności

Nadleśnictwo Górowo Iławeckie zaprasza wszystkich miłośników wędkarstwa.

Od początku 2020 roku w naszym nadleśnictwie każdy zainteresowany będzie mógł nabyć zezwolenie na amatorski połów ryb. Udostępniamy do tego celu jeden zbiornik wodny „Dęby”o powierzchni 2,84 ha położony ok. 3 km od miasta Górowo Iławeckie (mapka z lokalizacją zbiornika w załączniku pn. lokalizacja_zbiornika). Zgodnie z operatem rybackim nadleśnictwo jest zobligowane prowadzić rokrocznie gospodarkę zarybieniową, takimi gatunkami jak: (szczupak, lin, karp, karaś posp.)

UWAGA!

Z przyjemnością informujemy, że udostępniliśmy kolejny zbiornik "Jezioro Reszkowskie". Sprzedaż zezwoleń na połów ryb w siedzibie Nadleśnictwa. Zapraszamy!


Cennik na zezwolenie wędkarskie uprawniające do amatorskiego połowu ryb:

Zbiornik "Dęby"

Okres obowiązywania

Cena netto [zł]

VAT [zł]

Cena brutto [zł]

od daty wykupienia do końca roku kalendarzowego

65,04

14,96

80,00

1 miesiąc

32,52

7,48

40,00

1 tydzień

16,26

3,74

20,00

 

Sprzedaż zezwoleń prowadzona jest w siedzibie Nadleśnictwa Górowo Iławeckie  od poniedziałku do piątku w godz. 7:30 – 14:00 w pokoju nr 21.
Połów ryb w łowisku odbywa się według regulaminu.

Uwaga! Pracownik wystawiający zezwolenie wypisze je wyłącznie po okazaniu aktualnej karty wędkarskiej osoby na którą ma być wystawione zezwolenie.

Zezwolenie dotyczy połowu ryb przy pomocy maksymalnie dwóch wędek lub jednym spinningiem. Posiadanie zezwolenia nie uprawnia do poruszania się pojazdem mechanicznym drogami leśnymi. Dojazd do zbiorników wodnych ma się odbywać drogami publicznymi i oznaczonymi drogami leśnymi, a parkowanie pojazdów w miejscach do tego wyznaczonych.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem amatorskiego połowu ryb (w załączniku pn. regulamin_połowow).

Więcej informacji pod numerem telefonu: 897611930 (*673) lub w siedzibie Nadleśnictwa Górowo Iławeckie w pokoju nr 21.