Lista aktualności Lista aktualności

Górowskie leśniczówki wśród najpiękniejszych

Wybrano najpiękniejsze osady leśne z terenu Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Olsztynie. W czołówce znajdują się nasze leśniczówki.

Chcemy pochwalić się z Wami niezwykłym osiągnięciem mieszkańców naszych leśniczówek. Pan Zbigniew - leśniczy Leśnictwa Mała Wola wraz z małżonką Panią Alą zdobyli II miejsce w konkursie na najładniejszą osadę leśną w RDLP w Olsztynie! Jest to wielki osiągniecie, gdyż na terenie dyrekcji olsztyńskiej znajduje się ponad 400 leśnictw! Pani Ala oraz Pan Zbigniew włożyli całe serce, aby udekorować i zagospodarować teren wokół leśniczówki. Z miłości do ogrodnictwa, pasji oraz olbrzymiej wrażliwości i wyobraźni stworzyli prawdziwe arcydzieło!  Ogród Państwa Chorwackich to efekt wieloletnich pracy, wielu godzin spędzonych w ogrodzie, wielu pomysłów, prób i cierpliwości. Spacerując z Panią Alą pośród tych wszystkich pięknych kwiatów, krzewów i drzew ozdobnych można poczuć się jak w bajce "Alicja z krainy czarów".

 

To nie koniec sukcesów. Pan Grzegorz - leśniczy Leśnictwa Kiwajny, wraz z żoną Panią Ewą zdobyli wyróżnienie! Pani Ewa oraz Pan Grzegorz to niezwykle sympatyczni i ciepli ludzie. W swój ogród poza godzinami spędzonymi na pracy, sadzeniu, pieleniu, wykaszaniu, przerabianiu włożyli mnóstwo miłości. A efekt jest naprawdę niesamowity!

 

Warto dodać, że z terenu RDLP w Olsztynie zostało wyróżnionych 6 leśnictw. Tym bardziej jesteśmy dumni z naszych laureatów!

 

O rozdaniu nagród można przeczytać tutaj: http://www.olsztyn.lasy.gov.pl/aktualnosci/-/asset_publisher/1M8a/content/najladniejsza-lesniczowka-jest-w-nadlesnictwie-myszyniec#.WG3sCLlv-3A