Lista aktualności Lista aktualności

XXIX edycja konkursu „Mój Las”

21 czerwca 2016 r. gościliśmy w Leśnym Ośrodku Edukacji Ekologicznej Nadleśnictwa Spychowo na uroczystym podsumowaniu XXIX edycji konkursu „Mój Las". Konkurs ten jest organizowany przez Zarząd Główny Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Leśnictwa i Drzewnictwa i Zarząd Główny Ligi Ochrony Przyrody. Podczas uroczystości odbyło się wręczenie nagród. Wśród laureatów byli uczniowie ze szkół znajdujących się w obrębie naszej jednostki.

Chcielibyśmy pogratulować dla Wiktorii Chojnackiej ze Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Toprzynach, która zdobyła III miejsce w II kategorii wiekowej pisząc pracę na temat „Grzyby polskich lasów" oraz dla Jacka Wapniewskiego z Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Górowie Iławeckim – zdobywcy III miejsca w III kategorii wiekowej z pracą pt. „Las miejscem pracy, wypoczynku  i ostoją dzikiej przyrody".

Dyplomy oraz podziękowania za pomoc i wsparcie w organizacji konkursu otrzymali również Nadleśniczy Nadleśnictwa Górowo Iławeckie oraz opiekunowie nagrodzonych uczniów.

Oprócz części oficjalnej wszyscy uczestnicy spotkania mogli się zrelaksować podczas zwiedzania funkcjonującym przy Ośrodku Edukacji Muzeum Leśne oraz oglądania spektaklu Grupy Teatralnej „TREMA"  w Spychowie.