Lista aktualności Lista aktualności

Emerytura Pana Jana Znamierowskiego

„Panie Janku, dziękujemy!"

Mówią, że nie ma ludzi niezastąpionych. Na pewno jest w tym jakaś prawda. Jednak czasem na swojej drodze spotykamy osobę, która wniosła tyle energii, że jej brak powoduje ogromną pustkę. Taką osobą z całą pewnością jest pan Jan Znamierowski – leśniczy Leśnictwa Jagodowo, który wraz z końcem lipca pożegnał się z naszym Nadleśnictwem i po czterdziestu siedmiu latach pracy w górowskich lasach odszedł na zasłużoną emeryturę. Pan Jan w swoją pracę wkładał całe serce. Z uśmiechem służył dobrą radą swoim młodszym i mniej doświadczonym koleżankom i kolegom. Dbał o rozwijanie świadomości ekologicznej wśród społeczeństwa.

Bycie leśnikiem to nie jedyne jego zajęcie. Pan Jan jest przewodniczącym Rady Gminy Lidzbark Warmiński. Dodatkowo zajmuje się pszczelarstwem. Tworzy wspaniałe drewniane rzeźby. Jego hobby to podróżowanie.

Serdecznie dziękujemy dla pana Jana za spędzone wspólnie chwile i życzymy, aby czas spędzony na emeryturze przyniósł ogrom radości!

A nowemu leśniczemu Leśnictwa Jagodowo, panu Hubertowi, sukcesów w tym nie lada wyzwaniu, jakim jest zastąpienie tak wspaniałego człowieka!